STAPLER
Praca w discovercracow Zobacz profil firmy

DiscoverCracow

Discover Cracow - 8 lat temu zrealizowaliśmy pierwszą wycieczkę. Należymy do liderów lokalnego rynku turystycznego w Krakowie. Organizujemy czas gościom przybywającym do Krakowa i kochamy to co robimy, dlatego zależy nam, aby praca u nas była dla Ciebie przyjemnością.

Opiekun Turysty

Opis stanowiska

Jako Opiekun Turysty będziesz odpowiedzialny za opiekę nad turystami i realizację programu podczas naszych usług. Jest to elastyczna praca, którą możesz dostosować do swojego harmonogramu.

Obowiązki

  • Odbiór turystów z hoteli
  • Spełnianie roli opiekuna podczas wycieczki
  • Przedstawianie planu i programu wycieczki
  • Weryfikacja biletów i płatności
  • Realizacja tłumaczeń wycieczek lokalnych
  • Prowadzenie spacerów tematycznych po Krakowie
  • Pilotaż wycieczek prywatnych

Wymagania

  • Masz pewność, że Twoja znajomość języka angielskiego pozwala Ci na swobodną komunikację (min. B2)
  • Jesteś pracowitą osobą i bierzesz odpowiedzialność za powierzone cele
  • Potrafisz współpracować z zespołem
  • Lubisz słuchać ludzi i chętnie zadbasz o to, by ciekawie i miło spędzali czas
  • Jesteś świetnie zorganizowany
  • Nie wpadasz w panikę w sytuacjach stresowych i potrafisz pracować pod presją czasu
  • Jesteś kulturalną, niepalącą i sympatyczną osobą
  • Mile widziana jest umiejętność dodatkowych języków obcych np.: włoski, hiszpański

Oferujemy

  • Będziesz pracować w młodym, aspiracyjnym zespole
  • Kontakt z turystami z całego świata
  • Elastyczny czas pracy, który możesz dopasować do swoich zajęć
  • Zaprosimy na spotkania integracyjne i imprezy firmowe
  • Otrzymasz możliwość skorzystania z pakietu LuxMed, Multisport, Cinema City
  • Możliwość awansu w strukturach firmy i rozwoju zawodowego w turystyce
  • Umowa zlecenie na okres próbny 3 miesiące, później możliwość umowy o pracę
  • Stawka wynagrodzenia 11,55 - 19,00 zł netto/h