STAPLER
Praca w discovercracow Zobacz profil firmy

DiscoverCracow

Discover Cracow - 8 lat temu zrealizowaliśmy pierwszą wycieczkę. Należymy do liderów lokalnego rynku turystycznego w Krakowie. Organizujemy czas gościom przybywającym do Krakowa i kochamy to co robimy, dlatego zależy nam, aby praca u nas była dla Ciebie przyjemnością.

Doradca klienta w Punkcie Obsługi Turysty

Opis stanowiska

Bardzo miło, że chcesz poznać naszą ofertę! To świetna opcja na początek kariery zawodowej oraz szansa na szlifowanie języka angielskiego w praktyce. Zobacz co mamy do zaoferowania - czekamy na Twoją aplikację!

Doświadczenie:        Min. 1 doświadczenia w obsłudze klienta

Wynagrodzenie:      13,00 zł netto/h + premia

Korzyści:                    Elastyczne godziny, szkolenia wdrożeniowe, liczne benefity pozapłacowe

Wymagania:             Bardzo dobra znajomość j.angielskiego (B2), otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Obowiązki

  • Pomoc i doradztwo turystom zagranicznym
  • Sprzedaż wycieczek z naszej oferty
  • Czynności administracyjne związane z działalnością Punktu Obsługi Turysty

Wymagania

  • Posiadasz min. 1 roczne doświadczenie w obsłudze klienta
  • Swobodnie i płynnie posługujesz się językiem angielskim
  • Cechuje Cię otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Znasz podstawowe umiejętności sprzedażowe (tj. rozpoznawanie potrzeb i profilu klienta)
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Mieszkasz w Wieliczce lub dojazd tam nie stanowi dla Ciebie problemu

Oferujemy

  • Będziesz pracować w nowootwartym Punkcie w Wieliczce w elastycznych godzinach
  • Dostarczymy Ci szkolenia wdrożeniowe i możliwość zdobycia nowych umiejętności pod opieką managera
  • Otrzymasz stałe wynagrodzenie podstawowe 13,00 zł brutto/h + premię
  • To szansa dla Ciebie, aby awansować w strukturach firmy na wyższe pozycje
  • Zależy nam na atmosferze pracy, dlatego śmiało możesz liczyć na doborowy zespół i wyjścia integracyjne
  • Dofinansowanie do Karty Multi Sport
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego Luxmed