STAPLER
Praca w discovercracow Zobacz profil firmy

DiscoverCracow

Discover Cracow - 8 lat temu zrealizowaliśmy pierwszą wycieczkę. Należymy do liderów lokalnego rynku turystycznego w Krakowie. Organizujemy czas gościom przybywającym do Krakowa i kochamy to co robimy, dlatego zależy nam, aby praca u nas była dla Ciebie przyjemnością.

Opiekun Klienta / Handlowiec

Opis stanowiska

Cześć! Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za opiekę nad naszymi agentami/hotelami. Będziesz mieć szansę budować i utrzymywać relacje z partnerami sprzedażowymi w jednej z największych firm lokalnej turystyki w Polsce. Nie musisz mieć wielkiego doświadczenia, ważna dla nas jest Twoja postawa.

Wynagrodzenie:     2700 zł netto + premia

Doświadczenie:      3 lata doświadczenia w sprzedaży B2C

Wymagania:            Zdolności do budowania relacji, organizacja czasu, nastawienie na cel

Korzyści:                   Szkolenia wdrożeniowe, możliwości awansu, benefity

Obowiązki

  • Współpraca z obecnymi agentami hotelowymi
  • Pozyskiwanie nowych partnerów sprzedażowych i budowa długo falowych relacji
  • Analizy i podsumowania sprzedażowe

Wymagania

  • Posiadasz 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2C
  • Masz otwartą postawę i łatwo nawiązujesz kontakty
  • Potrafisz budować długofalowe relacje z klientem
  • Cechuje Cię doskonała organizacja czasu pracy
  • Potrafisz pracować zgodnie z wyznaczonym harmonogramem i realizować określone cele
  • Znajomość branży turystycznej będzie dużym atutem

Oferujemy

  • Będziesz pracował w młodym, ambitnym zespole, które motywuje
  • Otrzymasz od nas szkolenie wdrożeniowe i opiekę managera
  • Firma dynamicznie się rozwija, możesz liczyć na awans
  • Umowa zlecenie podczas okresu próbnego, później możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka zdrowotna LuxMed oraz karta MultiSport